Stefana Okrzei 7, 95-060 Brzeziny
+48 46 874 04 44
MenuMenu

O kancelarii

Kancelaria Prawno-Podatkowa BUCHALTER istnieje na rynku od 1999 roku. Od początku działalności kładzie duży nacisk na to by świadczone usługi były wykonywane profesjonalnie a zarazem przyjaźnie. Celem naszej Kancelarii jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych Klientów. Wiedza w dziedzinie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego sprawia, że nasi Klienci mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzonej działalności gospodarczej lub statutowej. Kancelaria jest także ekspertem w zakresie prawa kanonicznego. Dla Klientów indywidualnych świadczymy doradztwo prawne oraz uczestniczymy w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.
Tworzymy kompetentny zespół, przygotowany do spełniania wysokich wymagań stawianych przez naszych klientów. Na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawne i podatkowe, pogłębiamy wiedzę oraz uczestniczymy w szkoleniach. Bezwzględnie przestrzegamy zasady tajemnicy służbowej i pilnie strzeżemy danych finansowo-osobowych swoich Klientów.
Naszymi Klientami, oprócz osób indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą, są także spółki cywilne, spółki komandytowe, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, kluby sportowe, stowarzyszenia i fundacje. Kancelaria obsługuje firmy z całej Polski. Wśród naszych klientów są firmy z Warszawy, Poznania, Łodzi, Skierniewic, Łowicza, Piotrkowa Trybunalskiego a przede wszystkim z terenu powiatu brzezińskiego i łódzkiego wschodniego. Zaufało nam już ponad 150 klientów.